MEDOVÁ  SNÍDANĚ

úterý 6. říjen

Dnes se uskutečnil projekt Ministerstva zemědělství Medová snídaně s lektorkou Mgr. Monikou Jindrovou. Vzdělávání proběhlo venku ve stanu, který škole zapůjčili a postavili místní hasiči.

ZAČÍNÁ PODZIM

úterý 22. září

Slunečná podzimní dopoledne trávíme každý den v přírodě.

O ČERVENÉ KARKULCE

pondělí 14. září

Dnes za námi přijelo divadlo Kozlík se známou loutkovou pohádkou.

PŘEDŠKOLÁCI

středa 2. září

To jsme MY! Předškoláci z třídy Žabiček.

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

úterý 1. září

Školní rok 2020/2021 jsme zahájili pro děti pohádkou  "Jak pejsek zabloudil do školky" a pro rodiče schůzkou.

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

OPĚT SPOLU

pondělí, 25. květen

.....po devíti týdnech a dvou dnech opět spolu.

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

pondělí 2. - pátek 6. březen

Anička, Eliška, Marjánka, Viktorka, Kryštof, Lukášek a Péťa absolvovali týdenní výcvik ve skiareálu Buková hora. Toto lyžařské středisko nabízí výborné podmínky pro všechny výkonnosti v  předškolním věku. Naše děti dokázaly, že jsou zdatné a konkurence schopné, protože čtyři z nich obsadily medailová místa.

Koncert

pondělí 17. únor

Klárka a Adélka, žákyně 5. třídy naší základní školy, přišly na návštěvu do mateřské školy a  představily dětem hudební nástroje, na které hrají: housle a klavír. Samozřejmě na ně zahrály a zazpívaly nám pohádkové písničky.

Divadelní pohádka

středa 5. únor

Dnes do mateřské školy přijelo divadlo a potěšilo nás pohádkou.